-
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem
 

 

Kadra

 

Witam wszystkie dzieci!

Jestem niedźwiadek Filip. Chciałbym opowiedzieć wam o naszej Chatce, która jest duuuża, przestronna i baaardzo kolorowa! Każda z sal (są cztery) jest w ulubionym kolorze Niedźwiadków. Jest sala niebieska, w której bawią i uczą się najstarsze niedźwiadki. Sala zielona to królestwo niedźwiadków brunatnych - naszych czterolatków. Sala żółta przypadła do gustu dzieciom trzyletnim, które nie zamieniłyby jej na żadną inną. Natomiast sala fioletowa to raj dla najmłodszych niedźwiadków, które uwielbiają w niej hasać.

W naszej Chatce pracują fajne Panie.

Anna TekieliAnna Tekieli  

Dyrektor placówki

Jest osobą żywiołową, spontaniczną i niezwykle kreatywną. Kocha dzieci, a praca z nimi jest dla niej ogromnym wyzwaniem, ale przede wszystkim wielką radością. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel w krakowskich szkołach i przedszkolach. Wykształcenie pedagogiczne zdobyła na Akademii Pedagogicznej, gdzie uzyskała dyplom nauczyciela Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Od najmłodszych lat poznawała tajemnice świata muzyki, śpiewu i gry na instrumentach. Ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia oraz Studium wokalno-aktorskie. Wiedzę z zakresu zarządzania i organizacji ugruntowała na podyplomowych studiach z zakresu Zarządzania i kierowania placówkami oświatowymi. Ponieważ człowiek całe życie się uczy,  stara się podnosić swoje kwalifikacje ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Terapii Pedagogicznej. Jej motto przewodnie w pracy z dziećmi to słowa Janusza Korczaka:
  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.


Renata Kubala-GrabarzRenata Kubala-Grabarz   

Wychowawca grupy przedszkolnej, Z-ca Dyrektora

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika społeczno-opiekuńcza z pedagogiką szkolną, następnie kontynuowała naukę podejmując studia magisterskie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna. Jednak decyzję o dalszej ścieżce zawodowej pozwoliły jej podjąć ukończone studia podyplomowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej. Obecnie swoją wiedzę pogłębia również  w zakresie zarządzania oświatą. W życiu wyznaje zasadę: „Znajdź sobie pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować”.  W ten sposób codziennie poświęca się dzieciom, czerpiąc inspirację z ich uśmiechu i radości. Prywatnie zafascynowana zdobywaniem górskich szczytów i zajęciami fitness. Na co dzień uśmiechnięta, z głową pełną pomysłów.

 

 Izabela KolodziejIzabela Kołodziej    

Nauczyciel wspomagający

Studentka Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Podczas licznych praktyk i imprez animacyjnych zdobywała cenne doświadczenie i umiejętności pozwalające na rozwijanie kompetencji w zakresie opieki i wychowania dziecka. Jest osobą uśmiechnięta, pozytywnie nastawioną do życia. Bardzo lubi podróżować i zwiedzać ciekawe zakątki Polski. W pracy z dziećmi kieruje się słowami: „Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym” (Phil Bosmans).


 

 

 

 

Olimpia KocandaOlimpia Kocańda   

Wychowawca grupy Przedszkolnej

Ukończyła studia I stopnia na kierunku Pedagogika Społeczno - Opiekuńcza z Pedagogika Szkolną, a także studia II stopnia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. 

Lubi podróże, coraz skuteczniej przełamuje strach przed lataniem. Jest fanką robienia czegoś z niczego, a jej pasją są prace plastyczne w każdej technice i konfiguracji.

 

 

 

 

 

Ryszarda Romanksa-KrzywdaRyszarda Romańska-Krzywda    

Nauczyciel wspomagający

Ukończyła studia I stopnia na kierunku Pedagogika w specjalności Edukacja Wczesnoszkolna z Wychowaniem Przedszkolnym, a także studia II stopnia o profilu ogólnoakademickim w obszarze: nauk humanistycznych; nauk społecznych na kierunku Pedagogika, w specjalności Pedagogika Wczesnoszkolna.

Uwielbia pracować z dziećmi, jest osobą miłą, ciepłą, wyrozumiałą i odpowiedzialną. Praca w przedszkolu jest dla niej pasją i wyzwaniem. Dzięki swojemu zaangażowaniu i sercu wkładanemu w pracę z najmłodszymi szybko nawiązuje z nimi bardzo dobry kontakt.

Interesuje się muzyką,uwielbia obcowanie z przyrodą, spacery po lesie, górach i parku. Lubi poznawać nowych ludzi i zdobywać nowe doświadczenia. Swoje zainteresowanie wiąże również z językiem angielskim. Uważa, że język ten jest wszechobecny, a jego znajomość ułatwia życie we współczesnym świecie.

 

 

Joanna RysiewiczJoanna Rysiewicz   

Wychowawca grupy przedszkolnej

Ukończyła studia z zakresu filologii polskiej z oligofrenopedagogika, następnie kontynuowała swoja naukę na szczeblu studiów magisterskich: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Zawsze uśmiechnięta - twierdzi, ze uśmiech otwiera wiele drzwi, bo nic nie kosztuje. Uwielbia odkrywać świat dzieci, zarażając je dobrym humorem. W życiu codziennym- zapalony mol książkowy piszący recenzje w swoim miejscu w Internecie, miłośniczka zumby i czarnej kawy.


 

 

 

 

Milena PilchMilena Pilch    

Nauczyciel wspomagający

Ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie
Jana Kochanowskiego w Kielcach, specjalność: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną. Praca z dziećmi od zawsze była jej pasją, nigdy nie miała wątpliwości, z jakim zawodem chcę związać swoją przyszłość. Nic innego nie daje jej takiej satysfakcji, jak widok
uśmiechniętego, szczęśliwego młodego człowieka, który z jej pomocą i wsparciem, codziennie uczy się i doświadcza nowych rzeczy i zjawisk. W swojej pracy zawsze stara się łączyć elementy nauki i zabawy, jednocześnie dając każdemu dziecku poczucie bezpieczeństwa oraz zapewniając przyjazną i serdeczną atmosferę w grupie. Prywatnie uwielbia czytać książki i oglądać dobre filmy, kocha ludzi, zwierzęta, jest pozytywnie nastawiona do życia i każdy dzień stara się przejść z uśmiechem na twarzy.

 

 

Barbara KlaputBarbara Kłaput    

Wychowawca grupy żłobkowej

Ukończyła studia I stopnia z Pedagogiki Resocjalizacyjnej

Studia Magisterskie ukończyła na kierunku Pedagogika społeczno–opiekuńcza. Obecnie uczęszcza na studia podyplomowe o kierunku Oligofrenopedagogika. Pozytywnie zaraża innych swoją energią. Uśmiechnięta, cierpliwa i zawsze służąca pomocą i dobrą radą. Praca z dziećmi sprawia jej wiele satysfakcji widząc każdego dnia uśmiechnięte buzie dzieci. Lubi aktywnie spędzać czas jeżdżąc na rowerze i  biegając. Czasem zdarzają się jej chwile lenistwa. Jej hobby to urządzanie wnętrz i szukanie wciąż nowych inspiracji.

 

 

 

 

Zuzanna Czeczot

Zuzanna Czeczot 

Opiekunka w żłobku

Ukończyła studia I stopnia na Małopolskiej Wyższej Szkole im. J. Dietla w Krakowie na kierunku Pedagogika przedszkolna z wychowaniem wczesnoszkolnym oraz studia 2 stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Animacja społeczno- kulturowa. Jest osobą cierpliwą i uśmiechniętą. Praca z dziećmi i ich rodzicami daje jej dużo satysfakcji oraz pozwala łączyć swoją pasję z pracą zawodową. Praca daje jej dużo radości i pozytywnej energii.

 

 

 


Gaja RobakGaja Robak   

Opiekunka w żłobku

Zdobyła tytuł Ratownika Medycznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, dodatkowo odbyła kurs na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. 

Lubi poznawać nowe miejsca, powoli odkrywać co ciekawego kryje jeszcze Świat. Interesuje się psychologią i zdrowym trybem życia. Praca z dziećmi pozwala jej obserwować świat ich oczami co jest niezwykle cenne i pouczające, oraz sprawia że rozwija się z nimi.

 

 

 

 

 

Anna Kaczmarczyk

Anna Kaczmarczyk przedszkole@chatka-niedzwiadka.pl

Aby nikt obcy nie mógł wejść do naszej Chatki mamy „ strażniczkę”, Panią Anię. Zna ona odpowiedzi na wiele pytań, które zadają Rodzice.

Ukończyła studia na kierunku Logistyka i Marketing.
Prywatnie aspirująca wizażystka i miłośniczka długich spacerów.

 

 

 

 

 

 

 

6

Katarzyna Niewiadomy    k.niewiadomy@chatka-niedzwiadka.pl

Współwłaściciel

To one chciały, aby każdy Niedźwiadek w okolicy znalazł dla siebie fajowe miejsce do zabawy, nauki, relaksu. Wymyśliły więc Chatkę ze wszystkimi wygodami: masą zabawek, nowoczesnym sprzętem, salą audiowizualną, własnym ogrodem, własną kuchnią i Paniami, które są fajne, wesołe i pomysłowe. Codziennie czuwają nad wszystkim co się tutaj dzieje i dbają o najwyższą jakość usług oferowanych przez Chatkę Niedźwiadka.

 

 

 

 

 

7Anna Dudek     a.dudek@chatka-niedzwiadka.pl

Współwłaściciel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O Niedźwiedzie żołądki dba kucharz, Pan Janek ( j.swiderski@chatka-niedzwiadka.pl ), który w naszej kuchni szykuje takie potrawy, że ślinka leci. Nad jadłospisem dopasowanym do potrzeb tych mniejszych i tych większych Niedźwiadków czuwa Pani dietetyk (dietetyk@chatka-niedzwiadka.pl), tak więc każdy dostanie to co dostać powinien.

Jest jeszcze Pani logopeda i psycholog, która oprócz dbania o nasz harmonijny rozwój stara się, abyśmy pięknie i wyraźnie mówili.

Nie chcecie wierzyć?
Przyjdźcie i zobaczcie!
Nie będziecie chcieli wyjść!