-
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem

Chatka Niedźwiadka zaprasza

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Chatka Niedźwiadka powstały w odpowiedzi na lukę wśród nowoczesnych placówek, nastawionych na wysoką jakość świadczonych usług. Przedszkole dysponuje sporym budynkiem z ogrodem i miejscami parkingowymi. Stale monitorowane pomieszczenia oraz sala multimedialna to tylko niektóre z atutów placówki. Posiadamy także własną kuchnię, aby posiłki również były najwyższej jakości. Rodziców zainteresuje zapewne fakt, że wszystkie zajęcia dodatkowe, wycieczki i inne atrakcje są wliczone w cenę czesnego. Chatka Niedźwiadka to współczesne połączenie wysokiej jakości usług opiekuńczo-wychowawczych z najlepszym zapleczem socjalno-technicznym.


Bezpieczeństwo

Nasze Przedszkole to współczesne połączenie wysokiej jakości usług opiekuńczo-wychowawczych z najlepszym zapleczem socjalno-technicznym. Dbamy o bezpieczeństwo naszych Niedźwiadków.

Wyprawka

Wszystko co najlepsze dla Twojego Dziecka.  Szanując Twój czas, przygotowaliśmy wyprawkę przedszkolaka. Dbamy o to, aby Twoje dziecko miało wszystko czego potrzebuje w Przedszkolu, od podręczników po fartuszki do malowania.

Nowoczesność

Zintegrowany system informatyczny umożliwia dostęp do aktualnych informacji o Twoim dziecku, zapewnia także  łatwy kontakt z Wychowawcą grupy, czy Dyrekcją. Szybki przepływ informacji zapewnia owocną współpracę.