-
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem
 

O nas

 

 

Pomysł na nasze przedszkole powstał w typowy sposób. Jako matka, przeglądałam ofertę wielu krakowskich przedszkoli i z przykrością stwierdziłam, że w świecie postępu warunki oraz jakość świadczonych usług w przedszkolach zatrzymała się na poziomie sprzed wielu lat.

Większość przedszkoli wygląda podobnie, wyposażone są w podobny sposób, świadczą podobne usługi. Ja, dla mojego dziecka chciałam czegoś więcej. Szukałam miejsca jasnego, kolorowego,
w którym mój syn będzie chciał zostać. Takiego, gdzie wyspecjalizowana kadra zadba o jego rozwój
w szerokim zakresie. Gdzie będzie miał możliwość poznawać i rozwijać swoje zainteresowania. Przedszkola, które w ścisłej współpracy z Rodzicami wspomoże rozwój i wychowanie dziecka, szukałam Przedszkola na miarę współczesnych czasów. Nie znalazłam takiego, które spełniłoby moje oczekiwanie – postanowiłam więc takie przedszkole stworzyć od podstaw.

Dysponujemy sporym budynkiem z ogrodem i miejscami parkingowymi. Położenie naszego przedszkole w bocznej ulicy zapewnia ciszę i spokój, nie sprawiając jednocześnie problemów z dojazdem. Wnętrza naszego przedszkola urządziliśmy tak, aby dzieciaki chciały tu przychodzić co dzień – jest kolorowo i przytulnie. Stopniowo rozszerzamy wachlarz zajęć, którymi postaramy się zainteresować Wasze dzieci. Zainwestowaliśmy także we własną kuchnię, aby posiłki dla Waszych dzieci również były najwyższej jakości.

Nasze przedszkole łączy najważniejsze aspekty placówki niepublicznej, jak najostrzejsze wymogi higieniczne czy przeciwpożarowe oraz nadzór Kuratorium Oświaty z najwyższą jakością  usług świadczoną przez prywatne placówki.

Chatka Niedźwiadka to przedszkole spełnionych oczekiwań, jestem przekonana, że nie tylko moich.