-
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem
 

 

Kadra

 

Witam wszystkie dzieci!

Jestem niedźwiadek Filip. Chciałbym opowiedzieć wam o naszej Chatce, która jest duuuża, przestronna i baaardzo kolorowa! Każda z sal (są cztery) jest w ulubionym kolorze Niedźwiadków. Jest sala niebieska, w której bawią i uczą się najstarsze niedźwiadki. Sala zielona to królestwo niedźwiadków brunatnych - naszych czterolatków. Sala żółta przypadła do gustu dzieciom trzyletnim, które nie zamieniłyby jej na żadną inną. Natomiast sala fioletowa to raj dla najmłodszych niedźwiadków, które uwielbiają w niej hasać.

W naszej Chatce pracują fajne Panie.

 


Renata Kubala-GrabarzRenata Kubala-Grabarz   

Wychowawca grupy przedszkolnej

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika społeczno-opiekuńcza z pedagogiką szkolną, następnie kontynuowała naukę podejmując studia magisterskie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna. Jednak decyzję o dalszej ścieżce zawodowej pozwoliły jej podjąć ukończone studia podyplomowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej. W życiu wyznaje zasadę: „Znajdź sobie pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować”.  W ten sposób codziennie poświęca się dzieciom, czerpiąc inspirację z ich uśmiechu i radości. Prywatnie zafascynowana zdobywaniem górskich szczytów i zajęciami fitness. Na co dzień uśmiechnięta, z głową pełną pomysłów.

 

 Olimpia KocandaOlimpia Kocańda

Wychowawca grupy przedszkolnej

Ukończyła studia I stopnia na kierunku Pedagogika Społeczno - Opiekuńcza z Pedagogika Szkolną, a także studia II stopnia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. 

Lubi podróże, coraz skuteczniej przełamuje strach przed lataniem. Jest fanką robienia czegoś z niczego, a jej pasją są prace plastyczne w każdej technice i konfiguracji.

 

   Ryszarda Romanksa-KrzywdaRyszarda Romańska-Krzywda    

Nauczyciel wspomagający

Ukończyła studia I stopnia na kierunku Pedagogika w specjalności Edukacja Wczesnoszkolna z Wychowaniem Przedszkolnym, a także studia II stopnia o profilu ogólnoakademickim w obszarze: nauk humanistycznych; nauk społecznych na kierunku Pedagogika, w specjalności Pedagogika Wczesnoszkolna.

Uwielbia pracować z dziećmi, jest osobą miłą, ciepłą, wyrozumiałą i odpowiedzialną. Praca w przedszkolu jest dla niej pasją i wyzwaniem. Dzięki swojemu zaangażowaniu i sercu wkładanemu w pracę z najmłodszymi szybko nawiązuje z nimi bardzo dobry kontakt.

Interesuje się muzyką,uwielbia obcowanie z przyrodą, spacery po lesie, górach i parku. Lubi poznawać nowych ludzi i zdobywać nowe doświadczenia. Swoje zainteresowanie wiąże również z językiem angielskim. Uważa, że język ten jest wszechobecny, a jego znajomość ułatwia życie we współczesnym świecie.

 

Izabela Kolodziej

Izabela Kołodzie

Wychowawca grupy przedszkolnej

Ukończyła Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Podczas licznych praktyk i imprez animacyjnych zdobywała cenne doświadczenie i umiejętności pozwalające na rozwijanie kompetencji w zakresie opieki i wychowania dziecka. Jest osobą uśmiechnięta, pozytywnie nastawioną do życia. Bardzo lubi podróżować i zwiedzać ciekawe zakątki Polski. W pracy z dziećmi kieruje się słowami: „Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym” (Phil Bosmans).


Malgorzata_Jajesnica

Małgorzata Jajeśnica 

Nauczyciel wspomagający

Studentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie ze specjalnością: opieka nad małym dzieckiem. Uśmiech dziecka daje mi największą radość i satysfakcję, a praca w przedszkolu jest spełnieniem moich marzeń. Jestem osobą uśmiechniętą, pogodną, życzliwą , odpowiedzialną oraz pomocną. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu oraz wieczory z dobrą książką.

 


Zuzanna Czeczot

Agnieszka Ostasz 

Opiekunka w żłobku

Ukończyła kurs na opiekuna w żłobku, klubie dziecięcym. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi jako pomoc opiekuna w klubie malucha oraz pomoc wychowawcy w przedszkolu. Brała udział w koloniach dla dzieci organizowanych przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej jako wychowawca. Pracowała również jako animatorka czasu wolnego dzieci w wieku 3-10 lat. Jest osobą otwartą, uśmiechniętą, kreatywną i odpowiedzialną. Interesuję się muzyką, kinem i literaturą, pasjonuję się modą , uwielbiam szyć zarówno ubrania jak i dodatki do wnętrz. Uważa iż w każdym z nas drzemie dziecko. Wspomnienia oraz emocje zapamiętane z dzieciństwa mają ogromny wpływ na ukształtowanie dorosłego człowieka. Poprzez kreatywną zabawę dzieci zdobywają potrzebną wiedzę o otaczającym ich świecie. Dlatego też chce zapewnić swoim podopiecznym beztroskie i wesołe wspomnienia z dzieciństwa.

Monika Matykiewicz

Monika Matykiewicz   

Wychowawca grupy żłobkowej

Obecnie jest w trakcie studiów na kierunku: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z wychowaniem plastycznym – specjalność nauczycielska na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Uwielbia dzieci i to z nimi wiąże swoją przyszłość. W wolnym czasie uczęszcza na animacje dla dzieci w charakterze animatora oraz aktywnie działa w Fundacji i ośrodku dla osób niepełnosprawnych w Podolanach. Lubi śpiewać, grać w lokalnych przedstawieniach, teatr oraz rozwijające i długie spacery. Jest osobą miłą, odpowiedzialną, uśmiechniętą i zawsze gotową do pomocy.


Kinga LembasKinga Lembas    


Opiekunka w żłobku


Ukończyłam studia wyższe na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam będąc Nianią najmłodszych skarbów. Praca ta daje mi wiele satysfakcji a każdy uśmiech dziecka jest na wagę złota.Prywatnie pasjonuje mnie turystyka górska oraz wspinaczka, jestem też uczestniczką zajęć ZUMBY. Uwielbiam eksperymantować ze smakami przygotowywaniem ciekawych potraw, również egzotycznych – to mój sposób na pozbycie się stresu związanego z odpowiedzialną pracą. Wieczory lubię spędzić nad dobrą książką, szczególnie o tematyce psychologicznej.

 

Anna Kaczmarczyk przedszkole@chatka-niedzwiadka.pl

Aby nikt obcy nie mógł wejść do naszej Chatki mamy „ strażniczkę”, Panią Anię. Zna ona odpowiedzi na wiele pytań, które zadają Rodzice.

Ukończyła studia na kierunku Logistyka i Marketing.
Prywatnie aspirująca wizażystka i miłośniczka długich spacerów.

6

Katarzyna Niewiadomy    k.niewiadomy@chatka-niedzwiadka.pl

Współwłaściciel

To one chciały, aby każdy Niedźwiadek w okolicy znalazł dla siebie fajowe miejsce do zabawy, nauki, relaksu. Wymyśliły więc Chatkę ze wszystkimi wygodami: masą zabawek, nowoczesnym sprzętem, salą audiowizualną, własnym ogrodem, własną kuchnią i Paniami, które są fajne, wesołe i pomysłowe. Codziennie czuwają nad wszystkim co się tutaj dzieje i dbają o najwyższą jakość usług oferowanych przez Chatkę Niedźwiadka.

 

 

 

7Anna Dudek     a.dudek@chatka-niedzwiadka.pl

Współwłaściciel

 

 

 

 

 

 

 

 

O Niedźwiedzie żołądki dba kucharz, Pan Janek ( j.swiderski@chatka-niedzwiadka.pl ), który w naszej kuchni szykuje takie potrawy, że ślinka leci. Nad jadłospisem dopasowanym do potrzeb tych mniejszych i tych większych Niedźwiadków czuwa Pani dietetyk (dietetyk@chatka-niedzwiadka.pl), tak więc każdy dostanie to co dostać powinien.

Jest jeszcze Pani logopeda i psycholog, która oprócz dbania o nasz harmonijny rozwój stara się, abyśmy pięknie i wyraźnie mówili.

Nie chcecie wierzyć?
Przyjdźcie i zobaczcie!
Nie będziecie chcieli wyjść!